nr tel +48 32 202 81 75    Rejestracja 8:00-17:00

info@zymbok.pl    ul.Starowiejska 11, 40-015 Katowice

  • English
(123) 456-7890
mail@domain.com

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Uwolnij naturalny blask Twojego uśmiechu

Pokochaj higienizację

Lecz zęby bez bólu

Wybierz znieczulenie

Odzyskaj brakujący ząb

Dopasuj implanty

Popraw kształt zęba w trakcie 1 wizyty

Odbuduj zęba

Pozbądź się przerwy między zębami

Poznaj licówki

Rozwiąż problem przebarwionego zęba

Wybierz korony

Sprawdź trwałość i piękno cyrkonu

Wypróbuj cyrkon

Załóż niewidzialny aparat ortodontyczny

Sprawdź clear aligner

Twój dentysta w centrum Katowic

Zymbok Stomatologia Katowice zaprasza! Czekamy w samym sercu miasta. Łatwo nas znaleźć, jesteśmy „po drodze”, oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe, co znacząco ułatwia zaplanowanie wizyty.

Nasz gabinet stomatologiczny położony przy ulicy Starowiejskiej zatrudnia najlepszych specjalistów, ekspertów w dziedzinach takich jak: endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka (implanty, korony, licówki, mosty), a także stomatologia zachowawcza.

Swoją przygodę z Zymbok Dentysta Katowice zaczniesz od pierwszej, bezpłatnej wizyty konsultacyjnej w trakcie której przedstawimy i wycenimy dla Ciebie plan na skuteczne leczenie zębów. Mamy rozwiązanie każdego problemu, przedstawiamy kilka możliwych wariantów leczenia dopasowanych do potrzeb i budżetu. Jesteśmy otwarci na potrzeby pacjentów i każde leczenie zaczynamy od rozmowy.

Zymbok Stomatologia Katowice to nowoczesny gabinet stomatologiczny, gdzie każdy etap leczenia jest prezentowany przed rozpoczęciem, a sprzęt, z którego korzystamy cieszy się światowym uznaniem. Tak świetnie wyposażonego gabinetu próżno szukać nie tylko na Śląsku! Pamiętaj, że Zymbok Dentysta Katowice to leczenie bez bólu, dzięki nowoczesnym formom znieczulenia! Rozpocznij już dziś drogę do uśmiechu, jaki zawsze Ci się marzył!

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do Zymbok Stomatologia Katowice!

Dołącz do zadowolonych pacjentów!

Higienizacja zębów (profesjonalny skaling i piaskowanie zakończone fluoryzacją)? Implanty? Korony i mosty porcelanowe? Estetyczne wypełnienia kompozytowe? Aparaty ortodontyczne? W ofercie Zymbok Stomatologia Katowice z pewnością znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim dbałość o cały proces leczenia. Większość stomatologów pozyskuje z zewnątrz materiały, na których pracuje. My dysponujemy własną, doskonale wyposażoną pracownią protetyczną, dzięki temu wszystkie implanty, protezy, wszelkiego rodzaju wyciski protetyczne powstają w tym samym miejscu, w którym są wstawiane. Znacznie skraca to czas trwania leczenia. Pozwala nam także brać pełną odpowiedzialność za efekty. Kolory, przezierność i struktura prac protetycznych zostają idealnie dopasowane. Estetycznie odwzorowują zdrowe zęby dając efekt w pełni naturalnego uśmiechu. W naszych pracach protetycznych stosujemy autorską metodę „Natural Teeth”. Zapytaj o nią w naszym gabinecie!

Wyleczymy Cię bez bólu

Z powodzeniem i całkowicie bez bólu leczymy pacjentów, którzy w przeszłości doświadczyli stresu w związku z wizytą u stomatologa.

Zabiegi dentystyczne ze znieczuleniem są u nas standardem. Oferujemy nowoczesne rodzaje leków działających miejscowo, umożliwiających bezbolesne leczenie próchnicy, wstawienie implantu czy zdjęcie kamienia u osób z wrażliwym szkliwem.

Nasi lekarze rozumieją, jak indywidualną kwestią jest odporność na ból i stres.

Plan leczenia oraz dawkowanie znieczulenia dopasowane jest do jednostkowych oczekiwań i odczuć każdego z pacjentów

POPRAW ESTETYKĘ TWOJEGO UŚMIECHU

Stomatologia-Katowice-estetyka-usmiechu85% ludzi przyznaje, że preferuje kontakt z osobami o zadbanym uśmiechu. Zdrowe, naturalnie piękne zęby pomagają w pracy, kontaktach prywatnych, podnoszą samoocenę.

Współczesna stomatologia wypracowała różnorodne metody, techniki i materiały, które pomagają poprawić estetykę uśmiechu. Wśród nich znajdują się zarówno nieinwazyjne metody, gwarantujące szybki efekt w krótkim czasie (licówki, estetyczne wypełnienie kompozytowe), jak i trwałe, zaawansowane procedury (wstawienie implantów zawierających korony cyrkonowe lub korony porcelanowe).

Najlepsze efekty daje w każdym z tych przypadków bliska, ścisła współpraca protetyka i stomatologa nad indywidualnym przypadkiem. Jeśli zależy Ci na szybkiej, skutecznej poprawie estetyki Twojego uśmiechu odwiedź nas i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, której efektem będzie plan na Twoje leczenie stomatologiczne.

Mamy pełną kontrolę nad jego przebiegiem, ponieważ Zymbok Stomatologia Katowice to nie tylko gabinet, ale także profesjonalnie wyposażona pracownia protetyczna. W obydwu spotkasz wyjątkowych specjalistów w swoim fachu.

PROFESJONALNY SPRZĘT W RĘKACH SPECJALISTÓW

Stomatologia to dziedzina, w której nawet najlepszy specjalista pozostaje bezradny, jeśli nie dysponuje odpowiednim sprzętem.

Zymbok Stomatologia Katowice to doskonale wyposażony gabinet. Profesjonalny sprzęt stomatologiczny to po świetnej kadrze (stomatolodzy i protetycy) nasz najmocniejszy atut.

Wykonamy dla Ciebie implanty zębowe w kilku wiodących, nowoczesnych i trwałych systemach implantologicznych. Odbudowa protetyczna przy użyciu implantów, leczenie stomatologiczne obejmujące mosty i korony cyrkonowe to procesy, które od A do Z jesteśmy w stanie przeprowadzić w jednym miejscu, z pomocą jednego, sprawdzonego i doświadczonego zespołu.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

Zymbok Stomatologia Katowice może pochwalić się autorską metodą opracowaną przez naszych techników protetycznych.

“Natural Teeth” to proces technologiczny, który sprawia, że wykonane u nas prace protetyczne pozostają nie do odróżnienia od naturalnych zębów! Pacjenci, którzy przychodzą do nas z brakującym zębem, wychodzą z gabinetu z uczuciem komfortu. Wyglądają estetycznie i naturalnie – bez efektu sztucznego, holywoodzkiego uśmiechu.

Dzięki metodzie „Natural Teeth” znacząca poprawa ogólnego wyglądu pacjenta jest widoczna na pierwszy rzut oka.